Vizyonumuz

TUNÇ Haberleşme Ve Güvenlik Teknolojileri Tic. Ltd. şti. 

Elektronik Güvenlik Sistemleri ve Savunma Teknolojileri sektöründe 15 yılı aşkın tecrübemiz ve güçlü altyapımız ile bireylerin, küçük işletmelerin, orta ölçekli işletmelerin ve büyük işletmelerin güvenliğini, bir dünya markası olan SAMSUNG’NEUTRON ‘un ileri teknoloji ürünleriyle sağlamaktayız. Firmamız Samsung, NEUTRON CCTV ürünlerinin projelerini, entegrasyonlarını, uygulamalarını, danışmanlık hizmetlerini, teknik destek hizmetlerini ve satış sonrası destek hizmetlerini sağlamaktadır. 
dünyanın önde gelen üreticilerinden oluşan çözüm ortaklarımız, güçlü operasyonel kaynaklarımız tüm ülke Bölge genelinde 1400’ü aşkın Müşteri, her biri konusunda eğitimli ve tecrübeli profesyonel ekibimiz ile Tüm Türkiye genelinde ve Yurtdışında sizlerin de güvenliğini en etkin şekilde sağlayabilmek için hizmetinizdeyiz. 
Tüm Güvenlik Projelerimizde; 

”Samsung’a, Neutron’a inanıyor, güveniyor ve Samsung’Neutron’u öneriyoruz”

Siz, Biz ve İlkelerimiz; 

’’Müşterilerimiz ve biz’’ 

Bizi biz yapan değerlerin siz olduğunu çok iyi biliriz. Bizi yaşatan, bizi büyüten, bizi geliştiren, bizi yarınlara taşıyacak olan ve bizim için değeri ‘’en’’ olan ‘’müşterilerimiz’’e, her zaman değeri, ’’en’’ olan ürünleri, çözümleri, kaliteyi, hizmeti ve desteği sağlayabilmek için çalışırız. 

‘’Sorumluluklarımız ve biz’’